DateHomeAwayRefereeVenue
Final
Semi-Final
Quarter-Final
Rialto FCTallaght Utd / Glasnaion FCDolphin Rd. (Between Suir & Herberton Bridges)
Atletico MalahideCastle Celtic FCMalahide Castle
Booterstown United / Dunshaughlin FCVEC FC
Frankfort FC / St AnthonysDynamo Ridgewood
Last 16
01/02/20 12 pmDrimnagh Celtic34Dynamo RidgewoodAlan SingletonBrickfield Park
29/02/20 11 amBeech Park FC02Castle Celtic FCPaul Power
Alan Singleton
Gilbert Smart
Stannaway Park
18/01/20 1 pmAtletico Malahide43VEC FC 2ndsJohn DaltonMalahide Castle
07/03/20 11:30 amBooterstown United02Dunshaughlin Youths FCTom ShannonRockfield Park, Blackrock
01/02/20 12 pmAshwood FC12Rialto FCKarl NolanDolphin Rd. (Between Suir & Herberton Bridges)
Tallaght UtdGlasnaion FC
06/03/20 7:30 pmOldbury FC13VEC FCPaul Lang
Bill Gannon
Craig McCarthy
Sacred Heart, Killinarden
08/02/20 11 amFrankfort FC11St Anthonys United*
St Anthonys United win 2-4 after pens
Paddy HughesFurrey Park, Sportslink Complex
Last 32
25/10/19 8 pmHarding IF FC02Oldbury FCTom Shannon
Paul Hutchinson
Alan Singleton
St Benildus College
02/11/19 2 pmOld Bawn FC13Rialto FCPaul LangAylesbury Park, Tallaght
14/12/19 11 amBenbulbin United12Frankfort FCKevin CampbellBrickfields Park
25/01/20 11 amSouth William Street Celtic23Dunshaughlin Youths FCTom ShannonRingsend Park Pitch 2
01/02/20 11:30 amVEC FC*
VEC FC win 4-3 after pens
22Harding IF FC 2ndsChristy KeatingVEC (ETB) Grounds, Terenure
02/11/19 11:30 amBooterstown United31Swords ManorAlan SingletonRockfield Park, Blackrock
16/11/19 2 pmCoolock Village FC12Glasnaion FCJoe McDonnellOscar Traynor Centre
30/11/19 1 pmKinsealy United FC23Ashwood FCTom McKevittKettle Memorial Park Drinan, Swords
18/01/20 1 pmRathmines Roosters25Castle Celtic FCPaul LangWhelan Park
02/11/19 2 pmCoolock Village FC 2nds18Atletico MalahideJoe McDonnellOscar Traynor Centre
23/11/19 12 pmYork Road FC12Beech Park FCKeith ButterlySt Catherines Park
30/11/19 2 pmSt Maelruans FC03Dynamo RidgewoodAidan SpierinFurrey Park, Sportslink Complex
01/02/20 11:30 amShelbourne AFC03Tallaght UtdJohn DaltonAlbert College
25/01/20 2 pmSt Anthonys United21Dunshaughlin Youths FC 2ndsKen CoffeyLein Road, Donaghmede
16/11/19 2:30 pmGlasnaion FC 2nds02Drimnagh CelticPatrick DunneJohnstown Park No. 4
02/11/19 12 pmMid Sutton Sportslink16VEC FC 2ndsBill GannonFurrey Park, Sportslink Complex
Last 64
Beech Park FCBYE
Harding IF FCBYE
Coolock Village FCBYE
VEC FCBYE
Glasnaion FCBYE
Oldbury FCBYE
South William Street CelticBYE
Shelbourne AFCBYE
Frankfort FCBYE
28/09/19 2 pmHarding IF FC 2nds20Ballyowen CelticKevin CampbellRingsend Park Pitch 2
19/10/19 2 pmMid Sutton Sportslink42Swords Manor 2ndsBrian LawlessFurrey Park, Sportslink Complex
12/10/19 2 pmExodus FC25Dunshaughlin Youths FC 2ndsTommy DohertyBrickfields Park
28/09/19 2 pmDrimnagh Celtic 2nds12Atletico MalahideBill GannonBrickfield Park
16/11/19 2 pmArthur Griffith Park FC13Kinsealy United FCTom ShannonGriffeen Valley Park
12/10/19 3 pmSwords Manor51Balkan UnitedJohn DaltonBrackenstown Road, Swords
28/09/19 2 pmPhoenix Athletic24St Anthonys UnitedGraham CaswellSt Anne's Park No 28
28/09/19 2:15 pmOld Bawn FC31Clontarf AthleticCraig McCarthyAylesbury Park, Tallaght
28/09/19 2 pmShelbourne SSCFC23St Maelruans FCPatrick RooneySt Anne’s Park
12/10/19 11:30 amDrumcondra AFC04Tallaght UtdKeith ButterlyAlbert College (Pitch 5)
12/10/19 11:30 amBooterstown United*
Booterstown United win 5-4 after pens
22Castle Celtic FC 2ndsTom ShannonRockfield Park, Blackrock
12/10/19 2 pmCoolock Village FC 2nds20Arthur Griffith Park FC 2ndsPatrick RooneyOscar Traynor Centre
28/09/19 12 pmVEC FC 2nds*
VEC FC 2nds win 5-4 after pens
44Portmarnock AFCTom ShannonVEC (ETB) Grounds, Terenure
19/10/19 12 pmAshwood FC21Sandford-St Marys FCKarl NolanCorkagh Park
02/11/19 1 pmDynamo Ridgewood97Tallaght Utd 2ndsKevin CampbellRathingle Road Pitch 1, Swords
05/10/19 11:30 amBeech Park FC 3rds23York Road FCPaul PowerSt Catherines Park
12/10/19 11:30 amStrand United03Rialto FCJohn DaltonMount Temple
19/10/19 12 pmDrimnagh Celtic41Belgard AthleticPaul PowerBrickfields Park
28/09/19 2 pmPavee Celtic34Rathmines RoostersAidan SpierinBelcamp Park
12/10/19 2:30 pmGlasnaion FC 2nds*
Glasnaion FC 2nds win 5-4 after pens
33Beech Park FC 2ndsBrian LawlessJohnstown Park No. 4
12/10/19 11:30 amBenbulbin United10Oldbury FC 2ndsTommy DohertyBrickfields Park
30/11/19 11:30 amAston Village12Castle Celtic FCMalahide Castle
23/11/19 1 pmDunshaughlin Youths FC42Bushy AthleticBill GannonRathoat Astro
02/11/19 11:30 amShelbourne AFC51Riverside UtdLiam ByrneAlbert College
Round-Robin Games
Round-Robin Games
Total : 73