Arthur GriArthur GriAshwood FCAstarsAstars FC Aston VillAtletico MBallyowen Beech ParkBeech ParkBelgard AtBelgard AtBelgard AtBelgrade ABenbulbin Black ForgBlackforgeBoghall RoBooterstowBushy Ath Bushy AthlBushy AthlCastle CelCeltic ParChapelizodChapelizodClondalkinClontarf ACoolock ViCoolock ViCoolock ViDiamond FCDiamond FCDraiocht TDraíocht TDrumcindraDrumcondraDublin AiDublin AirDublin PosDunshaughlDunshaughlDunshaughlDynamo RidDynamo RidExodus FCFairview CFairview CFrank CeltFrank CeltFrankfort Glasnaion Glasnaion GlenmalureHarding IFHarding IFLatin DubsLourdes CeLourdes CeMalahide UMalahide UMalahide UMalawi FCMalawi FC Mid SuttonNewlane FCNewlane FCNewlane FCOld Bawn /Old Bawn FOldbury FCPalmerstowPavee CeltPhoenix AtPhoenix AtRathmines Rialto FCRiverside ROC CelticROC CelticSandford-SScope FCShelbourneShelbourneSouth DublSt AnthonySt MaelruaSt MaelruaSt Marys BSt Marys BSt Marys BStedfast UStedfast UStedfast UStrand UniSwords ManSwords ManSwords ManTallaght UTamh-LeachTeam ZimbaThe Local Tymon BawnVEC FCVEC FC 2ndVEC FC 2ndYork Road
Arthur Griffith Park FC##
Arthur Griffith Park FC 2nds##4-1
Ashwood FC
Astars
Astars FC /Latin Dubs FC
Aston Village
Atletico Malahide##5-1
Ballyowen Celtic
Beech Park 2nds
Beech Park FC6-1
Belgard Athletic
Belgard Athletic 2nds04/12
Belgard Athletic 2nds / Ballyowen Celtic
Belgrade Athletic 2nds / Glasnaion
Benbulbin United
Black Forge FC
Blackforge / Chapelizod
Boghall Rovers5-2
Booterstown United
Bushy Ath / Blackforge 2nds
Bushy Athletic04/12
Bushy Athletic / Rathmines Roosters
Castle Celtic FC
Celtic Park FC
Chapelizod FC##
Chapelizod FC / Frank Celtic
Clondalkin Celtic##4-3
Clontarf Athletic
Coolock Village 2nds0-3
Coolock Village FC5-0
Coolock Village FC /South Dublin United
Diamond FC
Diamond FC /Draíocht Titans
Draiocht Titans
Draíocht Titans 2nds
Drumcindra AFC 2nds3-1
Drumcondra AFC
Dublin Airport FC3-31-0
Dublin Airport FC /Tallaght United FC 2nds
Dublin Postal FC
Dunshaughlin Youths FC04/123-1
Dunshaughlin Youths FC 2nds
Dunshaughlin Youths FC 3rds
Dynamo Ridgewood
Dynamo Ridgewood 2nds1-1
Exodus FC2-2
Fairview Celtic3-4
Fairview Celtic/Dynamo Ridgewood
Frank Celtic
Frank Celtic / St Anthonys
Frankfort FC
Glasnaion 2nds0-2
Glasnaion FC
Glenmalure Rovers2-12-5
Harding IF 2nds1-2
Harding IF FC
Latin Dubs FC
Lourdes Celtic 2nds / Riverside
Lourdes Celtic FC
Malahide United 2nds/Palmerstown FC
Malahide Utd
Malahide Utd 2nds0-3
Malawi FC
Malawi FC / St Marys Boys 2nds
Mid Sutton Sportslink0-3
Newlane FC
Newlane FC /Celtic Park FC
Newlane FC 2nds0-7
Old Bawn / Stedfast Utd 2nds
Old Bawn FC
Oldbury FC2-3
Palmerstown FC
Pavee Celtic2-3
Phoenix Ath / Dunshaughlin Y 3rds
Phoenix Athletic
Rathmines Roosters
Rialto FC3-0
Riverside Utd4-3
ROC Celtic7-20-4
ROC Celtic /Benbulbin United
Sandford-St Marys FC5-004/12
Scope FC
Shelbourne AFC##
Shelbourne SSCFC3-3
South Dublin Utd
St Anthonys United
St Maelruans FC
St Maelruans FC 2nds / Belgard Ath
St Marys Boys4-5
St Marys Boys / Swords Manor
St Marys Boys 2nds
Stedfast United
Stedfast United 2nds
Stedfast Utd / St Maelruans FC
Strand United1-3
Swords Manor
Swords Manor 2nds/Tamh-Leacht FC
Swords Manor 3rds0-4
Tallaght Utd4-1##
Tamh-Leach FC##2-1
Team Zimbabwe
The Local FC04/12
Tymon Bawn FC0-5##
VEC FC##
VEC FC 2nds
VEC FC 2nds/Dublin Postal FC
York Road FC