Fixtures/Results Roundup
HomeAwayVenueTimeReferee
Friday 3 December 2021
Division 2
Coolock Village FCChapelizod FCParnells Astro19:45Stefan Vasilenko
Saturday 4 December 2021
UCFL Challenge Cup
Dunshaughlin Youths FCBoghall RoversRatoath Harps Grnd12:00Tommy Doherty
The Local FCBelgard AthleticPhoenix Park14:00Keith Butterly
Sandford-St Marys FCRiverside UtdTymon Park11:00Evan Kane
Belgard Athletic 2ndsGlasnaion FCNewlands Cemetery, Ballymount Park14:00Paul Lang
Bushy AthleticRathmines RoostersStannaway Park11:00Christy Keating
Richard Knight Cup
Arthur Griffith Park FCBeech Park FCGriffeen Valley Park14:00Karl Nolan
MMI Cup
Tallaght Utd. 2ndsSt Maelruans FCNewlands Cemetery, Ballymount Park12:00Paul Lang
Dynamo Ridgewood. 2ndsArthur Griffith Park FC 2ndsRathingle Road Pitch 1, Swords14:00Paddy Hughes
Black Forge FCStedfast UnitedWalkinstown Park12:00Stefan Vasilenko
Bedlow Cup
Mid Sutton SportslinkDunshaughlin Youths FC. 2ndsFurrey Park, Sportslink Complex14:00Eddie Fowler
Dublin Postal FCSandford-St Marys FC. 2ndsKiltipper Road14:15Paul Power
Malahide Utd. 2ndsSwords Manor 2ndsMalahide Castle11:30Aidan Spierin
Premier Division
Malahide UtdSt Marys BoysGannon Park Malahide11:00Brian Lawless
Eddie Fowler
Brian O'Connor
Lourdes Celtic FCHarding IF FCSundrive Park11:30Karl Nolan
James Keating
Craig McCarthy
Tallaght UtdVEC FCTallaght Comm. School12:00Tom Shannon
Paul Power
John J. Walsh
Division 1
Aston VillageBooterstown UnitedMalahide Castle11:00Tom McKevitt
Shelbourne AFCRialto FCAlbert College11:30John O'Toole
Harding IF FC 2ndsShelbourne SSCFCRingsend Park Pitch 214:00Joe O'Hanlon
Division 2
ROC CelticSwords ManorThe Lawns, Le Fanu Park, Ballyfermot14:15Brendan Coleman
Division 2A
VEC FC 2ndsOldbury FCVEC (ETB) Grounds, Terenure11:30Bill Gannon
South Dublin UtdSt Anthonys UnitedBallyowen Park11:30Conor Farrell
Fairview CelticLatin Dubs FCJohnstown Park12:00John Dalton
Division 3
St Marys Boys 2ndsCoolock Village FC 2ndsMoreen Park, Sandyford11:30Wayne Gahan
Draiocht TitansDrumcondra AFCRing Commons Sports Centre, Balbriggan14:00Brian Lawless
Beech Park FC 2ndsStrand UnitedBeech Park Green14:00James Keating
Old Bawn FCBlackrock CollegeAylesbury Park, Tallaght14:15John J. Walsh
Division 3A
Benbulbin UnitedGlasnaion FC 2ndsBrickfield Park11:00Liam Wells
Drumcondra AFC 2ndsPalmerstown FCAlbert College11:30Joe McDonnell
Glenmalure RoversPavee CelticWalkinstown Park11:45Brendan Coleman
Dunshaughlin Youths FC 3rdsTamh-Leach FCRatoath Harps Grnd14:00Tommy Doherty
Team ZimbabweExodus FCBushy Park14:15Tom Shannon
Division 3B
Tymon Bawn FCPhoenix AthleticBrady's Field11:45Ken Coffey
Swords Manor 3rdsNewlane FCBrackenstown Road, Swords14:00Declan Farrell
Malawi FCDublin Airport FCJohn Paul 2nd Park, Cabra14:00Joe McDonnell
Division 3C
Ballyowen CelticLourdes Celtic FC 2ndsGriffeen Valley Park13:30Christy Keating
AstarsDraiocht Titans 2ndsCorcagh Park Pitch 214:00Liam Wells
Tallaght Utd 3rdsCeltic Park FCNewlands Cemetery, Ballymount Park14:00Evan Kane
Stedfast United 2ndsSt Maelruans FC 2ndsWhitechurch14:00Paddy Holmes
Black Forge FC 2ndsNewlane FC 2ndsWalkinstown Avenue14:00Stefan Vasilenko
Total : 40