Results Roundup
HomeAwayVenueTimeReferee
Friday 22 November 2019
Premier Division
Harding IF FC12Oldbury FCBenildus college20:00Paul Power
Paul Lang
John J. Walsh
Saturday 23 November 2019
VEC FC12Glasnaion FCBlanchardstown Astro11:15Tom Shannon
Brendan Coleman
Craig McCarthy
Coolock Village FC10Portmarnock AFCOscar Traynor Centre14:00Joe O'Hanlon
Brian Lawless
Aidan Spierin
ONeills.com Challenge Cup
York Road FC12Beech Park FCSt Catherines Park12:00Keith Butterly
Dunshaughlin Youths FC42Bushy AthleticRathoat Astro13:00Bill Gannon
LFA Junior Shield
Strand United34Lusk UtdParnells Astro11:00Joe O'Hanlon
Division 3B
Team Zimbabwe34Old Bawn FCBluebell Astro14:55Alan Singleton
Bedlow Cup
Clontarf Athletic 2nds54Glasnaion FC 2ndsRaheny Astro Pitch14:15Joe McDonnell
Saturday 30 November 2019
Premier Division
Beech Park FC11Harding IF FCSt Catherines Park12:00Tom Shannon
Paul Hutchinson
John J. Walsh
Coolock Village FC24South William Street CelticOscar Traynor Centre14:00Brian Lawless
Alan Singleton
Craig McCarthy
Portmarnock AFC31Glasnaion FCCarrickhill14:00Keith Butterly
ONeills.com Challenge Cup
Kinsealy United FC23Ashwood FCKettle Memorial Park Drinan, Swords13:00Tom McKevitt
Aston Village12Castle Celtic FCMalahide Castle11:30
FAI Junior Cup
Dunshaughlin Youths FC14Tolka RoversDunshaughlin Business Park12:30Paul Power
Drumcondra FC31Arthur Griffith Park FCBaskin LaneTBA
Valeview Shankill FC21Tallaght UtdVale ParkTBA
Division 1
Rathmines Roosters44Rialto FCWhelan Park13:00Paddy Hughes
Clontarf Athletic12Shelbourne AFCRaheny Astro Pitch14:15Joe McDonnell
Division 2
Castle Celtic FC 2nds01Booterstown UnitedStannaway Park11:00Craig McCarthy
Arthur Griffith Park FC 2nds03Sandford-St Marys FCEsker Drive (Griffeen Valley Park)14:00Tom Shannon
Division 3
Mid Sutton Sportslink42Riverside UtdFurrey Park, Sportslink Complex14:00Joe O'Hanlon
Division 3A
Benbulbin United31Pavee CelticBrickfield Park11:45Alan Singleton
Division 3B
Old Bawn FC65Bushy Athletic13:15Karl Nolan
Ballyowen Celtic64Castle Celtic FC 3rdsGriffeen Valley Park14:00John J. Walsh
Bedlow Cup
Oldbury FC 2nds31Beech Park FC 3rdsSacred Heart, Killinarden15:00Gilbert Smart
Beech Park FC 2nds20Tallaght Utd 2ndsGriffeen Valley11:00Bill Gannon
Balkan United36York Road FCMarkievicz Park, Ballyfermot14:15Kevin Campbell
Total : 27