Results Roundup
HomeAwayVenueTimeReferee
Saturday 9 November 2019
Premier Division
Oldbury FC23Arthur Griffith Park FCSacred Heart, Killinarden14:00Karl Nolan
FAI Junior Cup
Glasnaion FC04Liffey WanderersRingsend Park Pitch 215:00Paddy Hughes
Division 1
Harding IF FC 2nds12Shelbourne AFCRingsend Park Pitch 210:30Karl Nolan
Rathmines Roosters21Atletico MalahideWhelan Park11:30Gilbert Smart
Drimnagh Celtic43Rialto FCBrickfield Park (Pitch 4)12:00Brian Lawless
Clontarf Athletic32Shelbourne SSCFCRaheny Astro Pitch14:15Joe McDonnell
Division 3
Coolock Village FC 2nds51Mid Sutton SportslinkChanel Complex14:00Patrick Dunne
Bedlow Cup
Bushy Athletic26Riverside UtdBushy Park12:15Craig McCarthy
Friday 8 November 2019
Premier Division
Harding IF FC15South William Street CelticBenildus college20:00Keith Butterly
Craig McCarthy
Gilbert Smart
Saturday 2 November 2019
Oscar Traynor Trophy
KIlkenny & District League30UCFLEvergreen Kilkenny18:30TBA
Premier Division
Portmarnock AFC24Harding IF FCPaddy's Hill11:30Brian Lawless
Brian Lawless (Jnr)
Aidan Spierin
ONeills.com Challenge Cup
Old Bawn FC13Rialto FCAylesbury Park, Tallaght14:00Paul Lang
Booterstown United31Swords ManorRockfield Park, Blackrock11:30Alan Singleton
Coolock Village FC 2nds18Atletico MalahideOscar Traynor Centre14:00Joe McDonnell
Mid Sutton Sportslink16VEC FC 2ndsFurrey Park, Sportslink Complex12:00Bill Gannon
Dynamo Ridgewood97Tallaght Utd 2ndsRathingle Road Pitch 1, Swords13:00Kevin Campbell
Shelbourne AFC51Riverside UtdAlbert College11:30Liam Byrne
Division 1
Aston Village32Rathmines RoostersMalahide Castle11:30John Dalton
Shelbourne SSCFC34Drimnagh CelticSt Anne’s Park14:00John Dalton
Harding IF FC 2nds22Clontarf AthleticRingsend Park Pitch 214:00Gilbert Smart
Division 2
Castle Celtic FC 2nds22Dunshaughlin Youths FCStannaway Park11:00Craig McCarthy
Drimnagh Celtic 2nds14Arthur Griffith Park FC 2ndsBrickfield Park (Pitch 4)14:00Karl Nolan
Division 3
Glasnaion FC 2nds15Ashwood FCJohnstown Park No. 414:30Aidan Spierin
Division 3A
Oldbury FC 2nds24Beech Park FC 2ndsAylesbury Park, Tallaght11:00Paul Lang
St Maelruans FC22St Anthonys UnitedBancroft Park, Tallaght14:00Tom Shannon
Division 3B
Beech Park FC 3rds21Phoenix AthleticSt Catherines Park11:30Tom Shannon
Exodus FC25Kinsealy United FCBrickfield Park14:00Ken Coffey
Bedlow Cup
Blackrock College24Benbulbin UnitedRockfield Park, Blackrock14:00Alan Singleton
Ballyowen Celtic23Castle Celtic FC 3rdsGriffeen Valley Park14:30Craig McCarthy
Belgard Athletic21Team ZimbabweNewlands Cemetery, Ballymount Park11:00Karl Nolan
Total : 30